Naujienos


2016.11.18
Baigiamoji projekto įgyvendinimo konferencija Kurtuvėnuose

Iki projekto "Buveinių tvarkymas" LIFE10 NAT/NAT/117 pabaigos likus vos daugiau nei mėnesiui Kurtuvėnuose įvyko baigiamoji konferencija ir fotografijų konkurso-parodos atidarymas. 
Apie tai kaip sekėsi įgyvendinti projektą Salantų regioniniame parke kalbėjo vyr. specialistė Dovilė Staponkienė. Kurtuvėnų regioninio parko veiklas pristatė projekto vadovė Irma Jazdauskaitė, o ekologas Vidmantas Lopeta savo pranešime daugiausia dėmesio skyrė gamtinėms vertybėms ir jų kaitai. Apibendrinus įgyvendinto projekto pasiekimus, pasidžiaugta, jog vietose, kuriose vykdytos veiklos, stebimas akivaizdus teigiamas poveikis natūralioms buveinėms ir rūšims. Pagausėjo baltijinių gegūnių (rūšis įtraukta į Lietuvos raudonąją knygą), sumažėjo vienos rūšies augalų (dilgynių, builių, vingiorykščių) užimtų plotų.
Antroji konferencijos dalis buvo skirta fotografijų konkurso-parodos atidarymui. Konkurse dalyvavo klubo "Fotografijos namai" nariai. Jie kartu su Kurtuvėnų regioninio parko ekologais pavasarį ir vasarą braidė po projekto metu tvarkomas teritorijas ir fiksavo savo įspūdžius.

DSC_0277.JPG

DSC_0291.JPG


Atgal


Sprendimas V studija | TVS